Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
Gorąco polecam Centrum medyczne Maz-Med ze względu na profesjonalizm i cierpliwość do małych pacjentów. Synek po każdej wizycie zaczął robić postępy a Pani Barbara wraz z Panią Sabiną wkładają wiele pracy i zaangażowania na każdych zajęciach. Dziękuję i polecam Panią Barbarę jak i cały jej zespół , pracują tu ludzie z powołaniem dla których zdrowie małego pacjenta jest na pierwszym miejscu.
~ Katarzyna D
Miałam przyjemność być u Pani Basi Mazurek (rehabilitacja) i u doktora Mazurka. Oboje wykonują swoją prace z ogromną pasją, kompetencją i empatią. Mój syn, którego trudno było namówić do noszenie wkładek ortopedycznych po rozmowie z Panią Basią stwierdził, że jednak będzie je nosił😊Przyjemnością było patrzeć jak Pani Basia pracuje z pacjentem, ile serca i zaangażowania w to wkłada. Polecam z całą odpowiedzialnością.
~ Irena F
Polecam serdecznie każdemu rodzicowi który chce zadbać o prawidłowy rozwój swojego dziecka z córeczką chodzilysmy do Pani Mazurek na terapię, wszystko w miłej atmosferze, doświadczenie i wiedza Pani Mazurek szybko wyciągnęły córeczkę z poporodowych problemów.
~ Joanna Z
Bardzo polecam to miejsce. Spotkałam się z bardzo dużą życzliwością, zwłaszcza na etapie rejestracji - panie są pomocne, mimo zapełnionego grafiku zadzwoniły do mnie z propozycją terminu. Bardzo wysoka kultura osobista, co rzadko się spotyka w takich miejscach. Dziękuję ;)
~ Kamila P
Bardzo polecam rehabilitację u p. Ani Mazurek, jak i całą przychodnię. Personel zawsze życzliwy, uśmiechnięty, łatwo się skontaktować czy w razie konieczności przełożyć wizytę. Sama rehabilitacja daje widoczne efekty, podejście do dziecka jest bardzo dobre. Warto :)
~ Izabela F
Serdecznie polecam CM Maz-Med. Trafiliśmy tutaj z kilkumiesięcznym synkiem także z polecenia a podczas oczekiwania na wizyty spotykaliśmy znajomych, którzy również rehabilitują tutaj swoje pociechy. Już po kilku wizytach było widać poprawę w rozwoju naszego dziecka. Panie fizjoterapeutki są w pełni zaangażowane w swoją pracę oraz mają świetne podejście do dzieci. Dodatkowo otrzymaliśmy masę cennych wskazówek odnośnie "przyjaznej pielęgnacji", które wykorzystujemy do dzisiaj.
~ Gosia P
Z całego serca polecam ośrodek Maz- Med a szczególnie Panią Barbarę Mazurek. Miałam osobiście możliwość współpracy z Panią Barbarą, pełna fachowość i profesjonalizm. Dzięki niej moja córka z ZD zaczęła chodzić w wieku 18 m-cy. Dziękuje Pani Barbaro ☺️
~ Kinga P
Jestem bardzo zadowolona z usług Maz-Med- w jednym miejscu skorzystałam z fizjoterapii dla mojego maluszka, logopedy i lekarza rehabilitacji, a moja mama w tym czasie z mammografii u dr Mazurka, który przeprowadza wizyty dokładnie. Polecam
~ Justyna W
Rejestracja na pietrze, wejscie schodami lub wjazd wozkiem po rynnach, dosc stromo. Usg na dole, mozna wejsc z poziomu chodnika od podworka. Parking platny w parkometrze, mozna placic karta, miejsc malo.
~ janko m
Najlepszy ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci na Podkarpaciu. Wspaniałe podejście do małych pacjentów, każda minuta tam jest w 100% wykorzystana i co najważniejsze widać efekty. Polecam
~ Aneta K
Jeśli mammografia, USG piersi itp. tylko u doktora Mazurka. Wcześniej robiłam te badania w innym ośrodku i naprawdę w Maz-Med różnica jest na duży plus. Szczerze polecam!
~ M B
Bardzo gorąco polecam to miejsce na mapie Rzeszowa. Jeśli ktoś potrzebuje profesjonalnego podejścia do fizjoterapii dziecięcej, a w szczególności metody DMI to jest to moja top-ka w kraju.
~ Jakub D
Bardzo polecam Panią Barbarę Mazurek super fizjoterapeuta z sercem i zaangazowaniem w swoją pracę ,miła i sympatyczna osoba bardzo nam pomogła mało takich specjalistów
~ Ewelina S
Z całego serca polecam Maz-Med, córka ok 2 lata temu otrzymała diagnozę od ortopedy dziecięcego operacji obydwu stóp ze względu na płaskostopie. Próbowałyśmy różnych rehabilitacji aby uniknąć operacji i trafiłyśmy do Mazmed-u do Pani Basi Mazurek, która zaproponowała nam wkładki Igli oraz ćwiczenia na te stopy. Przez dwa lata córka ćwiczyła pod opieką Pani Ani i Pani Basi oraz nosiła wkładki Igli i po dwóch latach jest super poprawa. Ortopeda na dzień dzisiejszy nie widzi podstaw do wykonania operacji gdyż poprawa obydwu stóp jest ogromna. Te Panie to cudowne rehabilitantki. Dziękuję bardzo😊
~ Aneta A
Kontakt z rejestracją telefoniczny i osobisty bardzo miły. Pani technik od mamografi bardzo pomocna i empatyczna. Polecam serdecznie
~ Joanna T
Świetne miejsce, fachowa i miła obsługa, dziewczyny zawsze pomogą, doradza, rehabilitacja na wysokim poziomie, polecam z całego serca.
~ 111kasiula
Przychodnia i sklep medyczny czysto, miła atmosfera profesionalna kadra i miła obsługa. Przychodnia przyjazna pacjentowi.
~ Anna O
Polecam pana Doktora Mazurka świetny fachowiec w tym co robi- profesjonalne podejście do pacjentki…
~ A K
Polecam serdecznie! Przyjazna atmosfera i profesjonalne podejscie do dzieci :)
~ Anna B
Profesjonalnie i indywidualnie do pacjenta
~ Maestro W
Bardzo fachowa i miła obsługa ;) Bardzo Polecam ;)
~ Karolina H